Energetický upír

26. června 2013 v 22:08 |  Po krajine Phantasya
Poď ku mne. Poď. Viem, že ťa priťahuje môj pohľad, moje oči. Počkaj, ešte sa na teba usmejem a už mi neodoláš. Poď ku mne. Už sa stačí len dotknúť. Dotknúť môjho štíhleho tela. Priznaj si, že tomu nevieš odolať. Chceš ma. Túžiš po mne. Tak poď. Dám ti bozk, vysajem tvoju dušu. Nakŕmim sa ňou. Budem ťa bozkávať celú noc. Viac nevydržíš. Poď ku mne, nech ťa môžem chytiť a dotýkať sa. Budem ťa páliť dlaňami na tele a spôsobovať ti popáleniny. Nemôžeš tomu uniknúť. Priťahujem ťa. Bolí to, ale nevadí. Zájdem rukami do tvojich vlasov a hladím ťa. Chytím prameň do dlane a šklbnem. Vyšklbem ti všetky vlasy, až sa holá pokožka hlavy ligoce na svetle. Poď ku mne, nech ťa ďalej bozkávam, tvoja duša je tak chutná, kiežby to trvalo večnosť. No bude to trvať len túto jednu noc. Na konci noci bude po všetkom, viac nebudeš vládať. Tvoje bezvládne telo mi oťažieva v rukách a ja neviem, čo s ním. Tak ho nechám tam, ležať na studenej zemi. Vlastne ti je aj tak jedno, či je studená, necítiš to. Nežiješ.Aký ste mali pocit pri čítaní? Poznáte aj vy človeka podobného tomuto energetickému upírovi? Človeka, ktorý vás pripravuje o každý zvyšný kúsok zdravého rozumu a sily ešte racionálne myslieť. Takého, ktorý vás vyčerpáva? Ja áno, je veľmi náročné byť v jeho/jej prítomnosti, za normálnych okolností som veľmi spokojný človek, ale ak sa objaví v mojej blízkosti, mám penu okolo úst a som nervózna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cherry Steel Cherry Steel | Web | 28. června 2013 v 18:23 | Reagovat

Ahojky,
ano, znám jednoho člověka, který je typický parapsychický upír. Dokonce, on sám touží být upírem. Věří v to a přitom jím je. Ale energetickým. Zamilovala jsem se do něj a přitom jsem vždy byla tak strašně unavená po schůzce s ním. Dokázal si vzít všechno, všechnu lásku.. všechnu moji vitalitu a sílu až mi nezbyla žádná.
A pak jsem se musela s pomocí všech andílků a mého kamaráda sebrat a říct mu, že už se dál vídat nemůžeme. Od té chvíle se mi tak moc ulevilo...

2 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 29. června 2013 v 14:52 | Reagovat

Jistěže znám ... my jsme si upíry navzájem. Nemůžeme být spolu a nemůžeme být bez sebe ... protože v obou případech umíráme.

Píšeš tak krásně. Zní to tolik chladně, a přetso tolik nádherně ...

Omlouvám se, že nyní o prázdninách obtěžuji, ale včera jsme zakončili v Magoniterisu školní rok a zítra by se mělo podle plánu předávat vysvědčení. Oficiálně u nás učíš FF, ale opravdu nevím, zda za poslední sčítané obodbí (od 4.6. do 28.6.) proběhly ještě nějaké hodiny. Pokud ano, prosím, zašli mi třídnici na mail xavierfender@seznam.cz :-) a kdyžtak napiš ke všem žákům výsledné známky - pakliže je někdo, u koho nemáš žádnou známku, zdůrazni mi to, prosím. :-)

A chtěl bych se zeptat, zda bys chtěla pokračovat ve výuce Fiktivní filosofie i v září, kdy nám začne druhý rok .. měla bys prakticky už dvě hodiny týdně, neboť budou už jak prváci, tak druháci. A nebo (!!), jelikož tv hodiny často odpadaly, mohla bys spojit prváky s druháky, ono to vadit nebude, když jde o volitelný předmět. :-) Hlavně mi dej prosím co nejdřív vědět. :-) A kontroluj si prosím mail, který jsi nám uvedla, zasíláme na něj občas důležité informace, poslední byla třeba o tom, e 7.7. se bude konat profesorská porada. Pokud nebudeš mít čas, řekni mi to taky prosím, ať to můžeme případně přesunout, pakliže by to nevyhovovalo více lidem. :-)

Děkuji a ještě jednou se skláním před tvým psaním,
Sariel (magoniteris.blog.cz)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama